FA
سبد خرید 0

محصولات آزمایشگاهی مهندسی برق

کلیه تجهیزات آموزشی آزمایشگاهی شرکت بر اساس سرفصل های جدید مصوب وزارت علوم طراحی گردیده ،دارای دستورکارهای مدون می باشد. امکان طراحی و ساخت سفارشی، طراحی ماژولار، قابلیت کنترل و مانیتورینگ از طریق نمایشگر لمسی و کامپیوتر از دیگر ویژگی های نوین و منحصر به فرد این تجهیزات می باشند.

رزومه


طراحی و ساخت سفارشی ماشین های الکتریکی

طراحی و ساخت نمونه های متمایز از ماشین های الکتریکی جریان مستقیمDC ، سنکرون، القایی روتور سیم پیچی شده، القایی، قفس سنجابی و ماشین های الکتریکی خاص در شرکت تجهیزات ابزارآزما صورت می گیرد.
در حال حاضر، ماشین های الکتریکی با توان 350 وات و ولتاژهای 220 ولت ،380ولت در حال تولید می باشند. همچنین ساخت سفارشی انواع ماشین های الکتریکی خاص از قبیل رلوکتان سی، جریان مستقیم با تحریک آهنربای دائمPMDC ، سنکرون با تحریک آهنربای دائم PMAC و ماشین هایی با تعداد فاز غیر معمول با توان و جریان نامی دلخواه در کنار تولید محصولات متداول صورت می پذیرد.resume


پروژه های سفارشی تحقیقاتی، طراحی و پیاده سازی

با توجه به توان فنی بالای مجموعه در کنار تجارب انجام پروژه های متعدد تحقیقاتی ،این شرکت از سال 1395 اقدام به راه اندازی واحد مستقل تحقیق و توسعه نموده است. در این واحد عملیات مربوط به طراحی و پیاده سازی پروژه های سفارشی صورت می گیرد.