FA
سبد خرید 0

about.jpg

معرفی
شرکت تجهیزات ابزار آزما در سال 1387، با تکیه بر سال‌ها تجربه در حوزه فعالیت‌های دانشگاهی و صنعتی، با هدف فعالیت در حوزه مهندسی برق تأسیس گردید. این شرکت هم اکنون به یکی از معتبرترین شرکت‌های داخلی مجری پروژه‌های صنعتی و تولید‌کننده تجهیزات آزمایشگاهی تبدیل شده است. تجهیز بیش از چهل دانشگاه و مرکز آموزشی معتبر کشور و همچنین تولید تجهیزات خاص و سفارشی در حوزه مهندسی برق برای مراکز تحقیقاتی، پژوهشکده ها، وزارت دفاع و شرکت‌های برق منطقه‌ای، نمایانگر تنها بخشی از توان فنی شرکت می‌باشد. با گسترش مجموعه محصولات آموزشی آزمایشگاهی، این شرکت هم اکنون در حوزه‌های مهندسی پزشکی، مکانیک، عمران و فیزیک نیز فعالیت می‌نماید. برگزاری دوره‌های آموزشی، طراحی و ساخت منابع تغذیه، درایو موتورهای الکتریکی و همچنین اتوماسیون صنعتی و ابزار‌دقیق نیز از دیگر زمینه‌های فعالیت شرکت می‌باشند.
واحد فنی شرکت شامل بخش‌های طراحی و پیاده‌سازی سخت افزار، برنامه‌نویسی، کنترل کیفیت و تحقیق و توسعه می‌باشد. تنوع تخصص، تجربه و دانش فنی و همچنین ساماندهی منسجم این گروه باعث گردیده تا توان فنی گسترده‌ای جهت اجرای پروژه‌های متنوع حوزه مهندسی در دسترس باشد.
شرکت تجهیزات ابزار آزما، با ارائه و ساخت تجهیزاتی با کیفیت مناسب و نیز خدمات گسترده پس از فروش همواره در تلاش است نظر مساعد مشتریان را تامین نماید.

افتخارات

• کسب عنوان کارآفرین برتر دانشگاهی در استان خراسان رضوی، 1395 .
• تایید صلاحیت و کسب عنوان دانش بنیان از کارگروه ارزشیابی و تشخیص صلاحیت شرکت های دانش بنیان، 1394.
• تقدیر شده از سوی سومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران، 1394.
• تقدیر شده از سوی ششمین کنفرانس بین المللی سیستم ها و فناوری های الکترونیک قدرت (PEDSTC)، 1393.
• تقدیر شده و برگزیده چهارمین جشنواره ملی علم تا عمل 1392.
• تقدیر شده و کسب عنوان برترین واحد فناور در نمایشگاه هفته پژوهش از سوی مرکز رشد دانشگاه فردوسی مشهد، 1390.
• تقدیر شده از سوی سومین نمایشگاه بین‌المللی سیستم‌ها و فناوری‌های الکترونیک قدرت (PEDSTC)، 1390.